BYLI JSME SVĚDKY HRUBÉHO CHOVÁNÍ PROTI OTCI JOZEFOVI A MODLÍCÍM SE VĚŘÍCÍM U NAŠEHO CHRÁMU!

V PŘEDVEČER SVÁTKU „UVEDENÍ“ BYL OTEC JOZEF SPOLU S VĚŘÍCÍMI FYZICKY VYTLAČEN BĚHEM MODLITBY Z PROSTORU PŘED CHRÁMEM!

Drazí věřící PCO v Brně,

zpravujeme Vás o politováníhodné události, k níž došlo dnes večer, v předvečer svátku Uvedení Přesvaté Bohorodice do chrámu.

Do našeho chrámu sv. Václava v Brně vnikly cizí osoby, konkrétně otec Rafael Moravský, kněz Olomoucko-brněnské eparchie, který si povolal na pomoc skupinu mužů z nějaké privátní ochranky.

Navzdory pobídkám otce Rafaela, aby věřící vešli dovnitř chrámu, ti to odmítli a dobrovolně zůstali před chrámem, kde se společně s otcem Jozefem modlili u svatého Kříže. Později byli otec Jozef a věřící naší obce vyzváni, aby opustili dokonce i prostor před chrámem. Jelikož otec Jozef pokračoval s věřícími v modlitbě, byli všichni fyzicky vytlačeni na přímý rozkaz otce Rafaela zde přítomnými bodyguardy až za postranní hrazení, takže otci Jozefovi, jeho mátušce i dalším věřícím nebylo dovoleno se modlit ani v samotné blízkosti našeho chrámu.

Otec Rafael kromě jiného věřícím naznačil, že nám nezbude nic jiného než se nakonec všichni před vladykou Izaiášem poklonit!

Drazí věřící,

vyzýváme Vás všechny, přijďte zítra, tj. v sobotu, kolem 9 hod k našemu chrámu na Gorazdovu 8 v Brně, kde bude probíhat bohoslužba před naším chrámem.

Nenechme se odradit hrubou silou, v níž po boku svého biskupa pokračuje marnotratný syn – otec Rafael, který zde v Brně kdysi začínal a těšil se z důvěry nás všech.

Nyní ale ukázal svou pravou tvář.

Přijďme a uctěme svátek, my všichni, milovníci bohorodičných svátků, abychom společně vzývali naši Ochránkyni, nebeskou Záštitu, Rychle slyšící Matku Boží, pod jejíž mocný pokrov se utíkáme.

„Všichni, kdo se chápou meče, mečem zajdou.“ (Mt 26, 52)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..