Pozvánka otce Jozefa všem věřícím k účasti na božské liturgii při příležitosti 40. výročí jeho kněžského svěcení!

 

„Radostí naplnil jsi vše, Spasiteli náš!“

Drazí bratři a sestry v Kristu!

Rád bych tímto srdečně pozval Vás všechny, věřící naší Brněnské pravoslavné církevní obce, v jejímž čele stojím již dlouhá čtyři desetiletí, ke službě svaté liturgie při příležitosti významného výročí 40. let uplynuvších od mého diákonského a následně i kněžského svěcení!

Na Vás na všechny se upřímně těším při nedělní bohoslužbě, která se bude konat 27. listopadu od 9 hod v Chrámu Krista Spasitele na Karáskově náměstí v Brně Židenicích!

S láskou v Kristu

Váš

duchovní otec Jozef

Důstojný otec Jozef Fejsak byl před 40 lety vysvěcen Jeho Blažeností metropolitou Dorotejem v katedrálním chrámu v Olomouci na diákona (21.11.1982) a následně, o týden později, Jeho Přeosvíceností biskupem prešovským Nikolajem v katedrálním chrámu v Prešově na kněze (28.11.1982)!

„Už od dob naší prvotní Církve, od samotných Apoštolů a jejich učedníků, je kněžství základní složkou naší Církve, jak ji známe dnes. Kněží, schopní a připravení pomáhat v díle Církve Kristovy, jsou dnešní apoštolové, milující a podporující své duchovní stádce a mající za příklad dokonalou Lásku Pána Ježíše Krista k člověku, za kterého byl náš Spasitel ukřižován a Vzkříšen.“ (archim. Zachariáš z Essexu)

Výše zveřejněné fotografie jsou soukromým archivem otce Jozefa a mohou být použity pouze s jeho osobním svolením!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..