Sláva Bohu! Dobré dílo se podařilo! Prostor kolem schodiště v našem chrámu kompletně vymalován!

„Lépeť jest dvěma než jednomu; mají zajisté dobrý užitek z práce své.“ (Kaz 4,9)

Ano, lépe jest v duchu slov Kazatelových dvěma než jednomu, a nám bylo ještě lépe, neboť přítomných při závěrečném úklidu po velkém malování v chrámu na ulici Svatopluka Čecha bylo ještě více.

V první fázi bylo třeba dokončit ve velmi krátké lhůtě náročné malování v prostorách schodiště, čehož se ujal br. Ivan Melenych a jeho pomocníci. Pracovali na tomto nesnadném úkolu velmi obětavě několik dní.

Na závěr malování bylo třeba celý prostor uklidit a vyčistit, čehož se zhostily naopak ženy v čele s mátuškou Marií, přičemž některé z nich přicházely každý den večer po dokončení dílčí práce, aby průběžně umyly schody a různé skvrny po malování.

Dnes, na závěr, nám přálo počasí, bylo teplo, nepršelo, a práce nám šla pěkně od ruky.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří přispěli svým dílem k dokončení této práce a kteří společně vytvořili výbornou pracovní atmosféru.

Nebyli to však pouze dospělí, ale i několik našich mladých, kteří s nadšením sobě vlastním také pomohli a byli užiteční. Svou ruku k dílu podal dokonce i malý Nazar, který se své práce zhostil s velkou zodpovědností!

Jako farnost dokážeme žít nejen duchovně a církevně, dokážeme nejen sportovat a dobře se bavit, ale dokážeme si také v pravou chvíli vzájemně pomoci a obětovat se pro obecné blaho a ke slávě Boží!

Sláva Bohu za vše!

V pravé Kristově lásce

Michal Dvořáček

Fotogalerie:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..